Residence Orchidea is dé ideale plek voor een autovakantie met je familie of vrienden! Verblijf samen in een appartement en geniet van de prachtige, zonnige Bloemenrivierea! Plons in het zwembad, duik in de zee of ontdek de omgeving, alles is hier mogelijk! De omgeving heeft van alles te bieden, prachtige natuur, stranden en pittoreske dorpjes worden afgewisseld met historische steden en uitgestrekte wijnvelden. Wil je er liever een dag tussen uit? Bezoek dan San Remo! Verder zijn Imperia, Savona en Genua ook leuke opties voor een dagje weg.
Residence Orchidea is rustig gelegen op ca. 400 meter van het strand en 800 meter van het centrum. Je verblijft in een 2-kamer appartement voorzien van 1 slaapkamer, een woonkamer met uitschuifbaar bed en een tweepersoons slaapbank, een kitchenette met koelkast, magnetron, oven en een kookplaat. De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Tevens is er een balkon aanwezig met een zitje.
Let op! Het zwembad zal geopend zijn van ca. half mei t/m half september. (Let op dat weersomstandigheden en essentiële onderhoud de openingstijden kunnen beïnvloeden. Terwijl deze situaties buiten onze controle zijn, waar mogelijk stellen wij je van te voren in van belangrijke wijzigingen.)
Let op: de volgende kosten zijn exclusief. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan:
Let op: de volgende kosten zijn optioneel wanneer je van deze producten gebruik wilt maken, neem dan contact op met ons service center: