Combineer natuur, cultuur en uitstekende lokale wijnen in deze 7-, of 10-daagse rondreis door Italië. Ontdek de prachtige gebieden Veneto, Emilia en Umbrië. Tijdens je rondreis verblijf je in unieke, elegante en luxe hotels. Het zal je dan ook aan niets ontbreken! Geniet van proeverijen en maak kennis met de lokaal geproduceerde wijnen.
Let op: je reist met eigen vervoer naar Italië, waar je aan deze rondreis begint
Omboeken mogelijk tot uiterlijk 18 dagen voor aankomst
Dag 1: Aankomst Sambruson
De aankomende 3 nachten verblijf je in Villa Ca' Zane Martin in Sambruson incl. uitgebreid ontbijtbuffet
Vandaag kom je aan in Sambruson, waar je de aankomende 3 nachten in Villa Ca' Zane Martin verblijft. Villa Ca' Zane Martin is een elegant en historische Venetiaanse villa uit de 15e-eeuw. Het is gelegen in Sambruson Di Dolo, het hart van de elegante Riviera del Brenta. Je verblijft in een unieke kamer, waarbij de details in oude staat zijn gerestaureerd. Bij aankomst ligt er een leuk presentje op de kamer op je te wachten!
Dag 2: Sambruson
Vandaag staat er een wijnproeverij voor je op het programma bij Villa Ca' Zane Martin of bij een wijnhuis in de omgeving. Wanneer je tijd over hebt, ga dan op ontdekking en verken de omgeving. Maak een heerlijke wandeling en geniet van de prachtige natuur dat Veneto je te bieden heeft!
Dag 3: Sambruson
Breng vandaag een bezoek aan de trots van de provincie Veneto: Venetië. In deze romantische stad kijk je je ogen uit! Het Piazzo San Marco, de Canal Grande, de Ponte di Rialto en de eilandjes Murano en Burano. Je komt ogen en oren tekort! Neem een lekker Italiaans ijsje of bekijk Venetië vanaf het water via een gondeltocht.
Dag 4: Sambruson - Forli (154km)
De aankomende 3 nachten verblijf je in hotel Brogo Conde in Forli incl. ontbijtbuffet
Vandaag laat je het mooie Veneto achter je en reis je door naar Forli, een stad in het oostelijke deel van Italië, in Emillia-Romagna. Je verblijft de aankomende 3 nachten in Borgo Conde Wine Resort, gelegen op de prachtige heuvels van Flori. Tijdens je verblijf zal het je aan niets ontbreken! Omgeven door prachtige natuur, gecombineerd met de smaken van de traditionele keuken en vooral uitstekende wijn, zal dit verblijf je een unieke ervaring geven!
Dag 5: Forli
Laat je vandaag verrassen en meenemen over de 110 hectare aan wijngaarden die Borgo Conde Wine Resort bezit. Een gids verteld je hoe de wijn op Borge Conde gemaakt wordt. De uitstekende wijnen worden namelijk in de kelder van het Wine Resort gemaakt. Je ontdekt hoe de wijnen geproduceerd worden en naar de tour mag je, 2 Conde wijnen proeven in het hotel. Proost!
Dag 6: Forli
De Conde-ervaring betekend voor jezelf zorgen, omringen met luxe en ontspanning. Al wandelend door de wijngaarden vind je de spa. Een oase van rust, plezier en comfort zorgen ervoor dat je ervaring bij Borgo Conde een complete ervaring van pure ontspanning wordt. In de gloednieuwe spa van Borgo Conde kun je genieten in een binnen- en buitenzwembad, Turks stoombad en diverse sauna's.
Dag 7: terugreis naar huis
Helaas zit vandaag je reis er alweer op en reis je op eigen gelegenheid weer terug naar huis.
Bij het arrangement van 9 nachten reis je van Forli door voor 3 overnachtingen naar Hotel Poggio Degli Olivi in Bettona (108km). Tijdens je verblijf geniet je 1 x van een proeverij van 6 oliën inclusief salami, crostini en een goed glas wijn.
Wanneer een accommodatie niet meer beschikbaar is, verblijf je in een andere, maar gelijkwaardige accommodatie.
Villa Ca' Zane Martin is gevestigd in een elegante 15-eeuwse villa omgeven door een prachtige grote tuin en ligt in Sambruson Di Dolo. Iedere ochtend staat er in het restaurant een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar. s' Avonds kun je in het restaurant terecht voor het diner met als specialiteit verse visgerechten. Bij zomers weer neem je plaats op het terras. Iedere kamer is ingericht met een klassieke Venetiaanse sfeer. Daarnaast is elke kamer voorzien van airconditioning, maak je gratis gebruik van Wi-Fi, flatscreen-tv, minibar en een kluisje. De badkamer is uitgerust met douche, wastafel, föhn en een toilet.
Dorsoduro is uitgegroeid tot een kunstzinnige wijk. Er bevinden zich twee grote musea en je kunt genieten van een gezellige, levendige sfeer.
De Canal Grande is ca. 4 km. lang en loopt dwars door Venetië. Maak een boottocht en bewonder de prachtige huizen aan de waterkant.
Teatro La Fenice behoort tot de meest bekende theaters van Europa. Je kunt het theater overdag (tegen betaling) bezoeken.
Venetië heeft meer dan 150 kanalen en honderden bruggetjes. Maak een romantische boottocht in één van de gondels of slenter door de steegjes waar u leuke winkeltjes en bars tegenkomt.
Het San Marcoplein vormt het centrale punt van de stad Venetië. Rondom het plein tref je o.a. het Dogepaleis en de basiliek San Marco.
Vanaf deze beroemde brug heb je een prachtig uitzicht over de Canal Grande. Op de brug bevinden zich leuke souvenirwinkeltjes.
Vanaf 16:00 uur.
Tot 10:00 uur op de dag van vertrek.
07.00 - 23.00 uur
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.