Landgoed Bergvliet is Brabant op zijn best! Weg van de snelweg, midden in de typische Brabantse natuur met haar uitgestrekte bossen, heidevelden en zandverstuivingen. Verscholen tussen de landerijen van de Vrachelse Heide en de Oosterhoutse bossen. Een gebied waar golfers, mountainbikers, wandelaars, fietsers, paardrijders en natuurliefhebbers helemaal in hun element zijn. Ook ben je omringd door het bijzondere natuurgebied Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen, welke ideaal zijn voor wandelingen of fietstochten. En ten noorden van Landgoed Bergvliet ligt Nationaal Park De Biesbosch, dit is het grootste zoetwater getijdengebied van Europa. Dit is niet alleen een waardevol natuurgebied, maar ook een avontuurlijk recreatiegebied waar je eindeloos kunt wandelen, fietsen of varen. En wat dacht je van een uitstapje naar attractiepark de Efteling en dierentuin De Beekse Bergen, beide op een half uur rijden gelegen van Landgoed Bergvliet!
Alhoewel alle faciliteiten zoals de Spa One en golfbaan gereed zijn, worden er nog nieuwe villa’s bijgebouwd. Uiteraard wordt er alles aan gedaan om overlast tot een minimum beperkt te houden. Desondanks kun je tijdens je verblijf overlast ondervinden van deze werkzaamheden. Om die reden ontvang je voor een verblijf tijdens deze periode een aantrekkelijke korting op de huurprijs, ter compensatie van mogelijke bouwoverlast. Deze korting is al bij de prijs inbegrepen.
Bergvliet Villa’s is een uniek gloednieuw vakantiepark met luxe vakantievilla’s, gelegen midden in de natuur. Alle woningen zijn zeer duurzaam gebouwd en beschikken over zonnepanelen, klimaatbeheersing, triple glas en een hoge isolatiewaarde. Verder kun je genieten van het grootste en luxueuze wellness-complex in Zuid-Nederland. Golfliefhebber? Dit vakantiepark heeft een eigen 18-holes wedstrijdgolfbaan, dus de ideale locatie voor een golfvakantie. Ook is er een par 3 oefenbaan, een golfschool en in de golfwinkel kun je nog nieuwe spullen aanschaffen. Met de kinderen naar dit vakantiepark? Dan kunnen ze heerlijk spelen in de natuurrijke omgeving. In de bossen is er genoeg plek om te rennen, boomhutten te bouwen, klimmen in de bomen of om een leuk bosspel te doen. Bij Landgoed Bergvliet is het zeker culinair genieten dankzij de twee restaurants, inclusief Brabantse gastvrijheid. Hier kun je even snel een hapje eten, gezellig borrelen, uitgebreid dineren of ga voor een barbecue.
De volgende kosten zijn exclusief en dienen vooraf betaald te worden aan het park.
Let op
Indien je geboekt hebt voor 5 juli, geldt nog steeds dat alle kosten exclusief zijn, zoals ook op de voucher vermeldt.
Indien je geboekt hebt voor 21 juli, geldt nog steeds dat een deel van de kosten exclusief zijn, zoals ook op de voucher vermeldt.
Hiervan ontvang je voor vertrek een factuur van de accommodatie verstrekker.
Indien je geboekt hebt vanaf 21 juli zijn alle extra kosten inclusief het arrangement.
Er zijn geen optionele kosten van toepassing.