Hotel Mooi Veluwe Putten ligt midden in het Speulder- en Sprielderbos en is daarmee de ideale uitvalbasis voor het maken van wandel- en fietstochten. Het natuurgebied is een betoverend stukje Nederland dat elke gedachte aan het dagelijks leven direct naar de achtergrond doet verdwijnen. Wil je er een dagje op uit? Bezoek dan het Dolfinarium of kom helemaal tot rust bij Sauna Drôme. Dit wellnessresort is gelegen midden in de prachtige natuur van de Veluwe en beschikt o.a. over traditionele Finse houten sauna’s, stoombaden en zwembaden.
Hotelgasten kunnen tijdens het verblijf in de hotelkamer genieten van een uitgebreid ontbijt en een heerlijk à la carte diner.
Fletcher Hotel-Restaurant Mooi Veluwe ligt midden in het Speulder- en Sprielderbos, de ideale uitvalsbasis voor onbegrensde fiets- en wandeltochten in het grootste aaneengesloten natuurgebied van Nederland. Alle comfortabele en zonnige terraskamers liggen op de begane grond, in twee vrijstaande gebouwen. Je hoeft alleen de deuren open te slaan om vanaf je eigen terras te genieten van de Veluwe. De kamers zijn voorzien van een badkamer met douche en toilet, televisie en telefoon. In de hotelkamers is het niet toegestaan te roken. Alle terraskamers beschikken over 2 losse bedden. In restaurant ‘De Seizoenen’ kun je ’s ochtends genieten van het ontbijtbuffet en ’s avonds kun je hier terecht voor het diner. In het ‘Grand Café Royal’ kun je terecht voor de lunch en ’s avonds voor een à la carte diner. Je kunt er ook voor kiezen na afloop van het diner een borreltje te drinken op het terras van het hotel.