The Green Elephant heeft een toplocatie in de hipste wijk van de stad Maastricht. Om de hoek van het hostel vind je het bus- en treinstation en vanaf het hostel loop je zo het centrum van de stad in! Maastricht is een genot voor kunst- en cultuurliefhebbers, shoppingfanaten en levensgenieters. Bezoek het Vrijthof, wandel langs de Maas of door het Stadspark en vergeet zeker niet om op een levendig terrasje de charmante bourgondische sfeer van deze stad te proeven!
Omboeken mogelijk tot uiterlijk 5 dagen voor aankomst
Dat kan! Het restaurant is geopend voor hotelgasten om af te halen.
The Green Elephant Hostel & Spa is gelegen in de trendy wijk Wyck in Maastricht. Alle kamers die we aanbieden zijn standaard voorzien van airconditioning en een eigen badkamer met douche en toilet. Verder beschikt The Green Elephant Hostel & Spa over een restaurant, bar, lounge en een gezellige tuin. Tijdens je verblijf kun je gratis gebruikmaken van spa- en wellnessfaciliteiten, waaronder een hamam en een sauna. Iedere ochtend kun je aanschuiven voor een heerlijk ontbijtbuffet.
Deze poort uit 1229 is de oudste stadspoort van Nederland. De poort en zijn gebouw hebben eerst dienst gedaan als kruithuis en later als woonhuis en atelier van Jef Schipper.
De Nederlandse architect en kunstschilder Pieter Post heeft het charmante stadhuis aan de Markt ontworpen. Daarbij is de locatie aan de Markt door hem gekozen als 'beste adres'.
Maastricht is een mooie stad met historische panden en hippe design winkels. Neem plaats op één van de vele terrasjes en geniet van al het moois dat de stad te bieden heeft.
Midden in het centrum van Maastricht vindt u de Bisschopsmolen. In deze oude en nog steeds draaiende watermolen worden op ambachtelijke wijze broden gebakken.
De Dominicanenkerk is meer dan 700 jaar oud en de boekhandel in de kerk wordt door velen gezien als één van de de mooiste boekhandels ter wereld.
Het Vrijthof is het grootste en bekendste plein van Maastricht. Je vind hier tal van gezellige terrasjes en restaurants. Tijdens de kerstperiode vind je hier een leuke kerstmarkt.
Let op:
- Het beddengoed is incl.
- Handdoeken te huur €2,50 per stuk
- Bij aankomst krijgen alle gasten een lokale kortingskaart voor korting bij verschillende ondernemers in Maastricht.
Er is kinderkorting van toepassing.
Op aanvraag
Ja, openbare parkeergelegenheid
€ 14,00 per dag
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur per dag
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 5.15 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.