Mediterrane charme! Dat vind je in overvloed op het prachtige, hartvormige schiereiland Istrië. De kristalheldere Adriatische Zee, de prachtige kusten en de afwisselende landschappen zorgen voor de ultieme vakantiesfeer! Het resort waar je zult verblijven ligt dicht bij het levendige vissersplaatsje Vrsar. Slenter door de oude en gezellige straatjes, bekijk de eeuwenoude bezienswaardigheden zoals de vele kerken, de Oude Romeinse stadspoort, of geniet van het fenomenale uitzicht op de onbewoonde eilandjes voor de kustlijn van Vrsar. Na alle avonturen kan je bijkomen in het 4*-resort Petalon, hier kan je heerlijk zwemmen of genieten van een drankje aan de poolbar. Het resort Petalon is een ideale uitvalsbasis voor zowel strand en stad. Een uitstapje naar de kleurrijke en cultuurrijke plaatsen Funtana en Poreč is namelijk zo gemaakt!
Verdwaal in de oude stad
Laat je betoveren door de smalle, kronkelende straatjes van Vrsars historische centrum. Hier voel je je als een tijdreiziger, omringd door eeuwenoude gebouwen en gezellige pleintjes die hun verhalen fluisteren. Neem de tijd om de lokale architectuur te bewonderen, met zijn typisch Istrische kenmerken en Venetiaanse invloeden. Onderweg kom je vast een van de vele kunstgaleries tegen, waar lokale kunstenaars hun werk tentoonstellen. Voor een echt spectaculaire ervaring moet je de klokkentoren beklimmen. Eenmaal boven word je beloond met een adembenemend panorama over de azuurblauwe Adriatische Zee.
Geniet van de ongerepte stranden
Vrsar staat bekend om zijn prachtige kustlijn, en niet zonder reden. Breng een dag door op een van de vele kiezelstranden of ontdek een verborgen baai waar je bijna alleen bent. Het kristalheldere water nodigt uit voor een verfrissende duik, terwijl de omringende pijnbomen zorgen voor welkome schaduw op warme dagen. Voor de actievelingen onder ons zijn er volop mogelijkheden om te snorkelen, kajakken of stand-up paddleboarden. Als de zon begint te zakken, kun je genieten van een romantische strandwandeling terwijl de zon onder gaat.
Verken de magische Limski-fjord per boot
Stap aan boord van een boot en laat je meevoeren naar de nabijgelegen Limski-fjord, een natuurwonder dat diep het binnenland in snijdt. Tijdens de tocht kun je genieten van de ongerepte natuur en met een beetje geluk spot je zelfs dolfijnen die speels door het water dartelen. De steile, groene oevers van de fjord zijn een lust voor het oog en bieden een thuis aan diverse vogelsoorten. Halverwege de tocht is er meestal een stop bij een oesterkwekerij, waar je de kans krijgt om de beroemde oesters uit de fjord te proeven. Deze delicatesse smaakt nog beter met het prachtige uitzicht dat je hier hebt.
Het 4*-resort Petalon is gelegen op slechts 800 meter afstand van het gezellige centrum van Vrsar. Het resort ligt op een klein en prachtig schiereiland tussen het stadje Vrsar en het beschermde landschap van de baai van Lim. Op het resort is genoeg te doen! Ga lekker zwemmen, tennissen, basketballen of volleyballen bijvoorbeeld of geniet van een drankje bij de poolbar. Tevens is er een gevarieerd activiteitenprogramma aanwezig voor jong en oud.
Vrsar is een levendig vissersplaatsje met een bijna 2000 jaar oude geschiedenis. Tegenover het plaatsje ligt een archipel met 18 onbewoonde eilandjes.
Dinopark Funtana is een leuke bestemming voor een spannend en afwisselend uitstapje. Dinopark Funtana is het eerste en het grootste themapark in Kroatië. Bewonder een show, bekijk de (bewegende!) dino's en ervaar de verschillende attracties.
Het Kroatische Rovinj wordt de parel van de Adriatische kust genoemd. Volkomen terecht, want je komt zelden zo’n fotogenieke plek tegen! Rovinj is een prachtig geheel van smalle, kronkelende straatjes, romantische doorkijkjes, kleurrijke gevels, oranje daken, vissersbootjes en natuurlijk een helderblauwe, glinsterende zee.
Porec is een levendig havenstadje aan de westkant van het schiereiland Istrië. De beroemde Eufrasiusbasiliek in Poreč staat op de UNESCO Werelderfgoedlijst.
Kamenjak ligt in Kroatië in het uiterste zuiden op het schiereiland Istrië meteen achter het dorp Premantura en tien kilometer ten zuiden van Pula. Kamenjak is een schiereiland, een kaap en een beschermd landschap maar wel gewoon toegankelijk.
In Pula staat de Tempel van Augustus de eerste Keizer van het Romeinse Rijk. Deze is waarschijnlijk gebouwd tussen 2 v. Chr en 14 na Chr.
0 tot 12 jaar: 0% 0 tot 11 jaar: 100% 12 tot 99 jaar: 40%
Ja
Geen
Vanaf 15:00 uur.
Tot 10:00 uur op de dag van vertrek.
24-uursreceptie
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting en/of servicekosten
De reserveringskosten bedragen €19.95 voor het afhandelen van je boeking
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. en de Algemene voorwaarden Thuiswinkel van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.